Yönetim Kurulu

Yüksel Bilek

BAŞKAN

YÜKSEL AKADEMİ çatısı altında, özel sektördeki uzun ve yoğun geçen yolculuğumuz sırasında finans alanında edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile paydaşlarımızla paylaşıyoruz.

Ahmet Küçük

BAŞKAN YARD.

Kura Gayrimenkul, İzmir ve çevresinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güler yüzlü ve samimiyetle, güven veren bilgi birikimi ile İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

S.EBRU BAYOĞLU

GENEL SEKRETER

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri konusunda dijitalleşen dünya piyasalarında müşterilerinin dijital dönüşümlerine yardımcı olmak ilkesiyle yola çıkan CoreSys Endüstri Yazılımları, uzman ve tecrübeli danışmanlık ekibi ile IAS çözüm ortağı olrak Caniaserp konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

MURAT ALTUNSABAK

SAYMAN

Bireysel olarak yürütmekte olduğu Yeminli Mali Müşavirlik faaliyetinin yanında kurucu ortağı olduğu ZEN Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’nde Yeminli Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi ve Sorumlu Ortak Denetçi olarak görev yapmaktadır.

ASLI SELÇİK

ÜYE

ELKİMA TRAFO; dünyada ve ülkemizde, enerji ihtiyacının olduğu her alanda, kendi yazılım tasarım mühendislik imkanlarıyla, transformatör ve manyetik kontrollü reaktör üretimi ile sanayimize katkıda bulunmaktadır.

ŞENTÜRK APAYDIN

ÜYE

Çağdaş Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. 1996 yılında dış ticaretin tüm alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Yirmi altı yıldır bu sektörde bulunan, sürekli kendini yenileyen ve kendisi ile rekabet eden kadrosu ile dış ticaretin tüm dallarında modern teknoloji kullanarak hizmet vermektedir.

TAHİR PİRİNÇÇİ

ÜYE

30 yıllık hekimlik deneyimi ile Mosb Med markası altında 20 yıldır işyeri hekimi olarak çalışmaktadır. İzmir ve Manisa başta olmak üzere İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet vermektedir. sonrası tamamlayıcı sağlık konusunda hizmetlerini artırmışlardır.

YEŞİM DİNÇER

ÜYE

TQNET Kalite Sertifikasyon Hiz. Bilgi Tek. Ltd. Şti. yönetim sistemi standartları ve sürdürülebilirlik konularında uzman ekibi ile birlikte uluslararası eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

MURAT TALU

ÜYE

Talu Danışmanlık, gerek yeni yatırım ve şirket kurulumlarında, gerekse mevcut işletmenin kurumsallaşma adımlarında şirketin vizyonuna uygun stratejiler ve taktikler oluşturulması ve buna uygun iş süreçlerinin tüm departmanlarda sistematik olarak uygulanmasını sağlamaktadır.

NAZAN IŞITAN

YÖN. KRL. ASİSTANI

Pazarlama ve İletişim mezunu, özel sektörde satış ve muhasebe alanında deneyime sahip, ekip çalışması ve iletişim odaklı yeni görevinde, Egekobider ve Egekobi A.Ş. de Yönetim Kurulu Asistanı olarak çalışmaktadır.